HAKKIMIZDA

Yüksek İnşaat Mühendisi Günay Demir tarafından 2008 yılında Ankara’da faaliyete geçen YTD Mimarlık, günümüze uzanan süreçte yurtiçi ve yurtdışında başarılı birçok projeye imza atmıştır.

Eğitim, kültür, konaklama, hastane, sanayi ve konut projelerinde sektörde yerini sağlamlaştıran firmamız, her biri konusunda uzman mimar ve mühendis kadrosuyla gerek günümüz modernliğini gerekse de klasik anlayışı doğru yerde sanat ve bilimle birleştirip eserlerinde ortaya koymuştur.

Teknik bilgimizi yaratıcılığımızla birleştirerek gerçekleştireceğimiz projelerle hedefimiz daima fark yaratmaktır. Her bir tasarımda özgünlüğünü korumak müşteri isteklerini ve proje özelliklerini sınırları zorlayarak en üst seviyelere taşımak, küresel ihtiyaçları yakından izleyerek yapılarını geleceğe konumlamak en önemli görevimizdir.

Hayata geçireceğimiz özgün projelerimizle ,müşterilerimize ve çevreye en üst düzeyde katkıda bulunmak.

Misyonumuz

Geleceğin dünyasından günümüze ışık tutarak; ilkelerinden ödün vermeden, çevreye duyarlı, tarihe saygılı ve tüm bunları yaparken de teknolojiyi öncü edinerek her zaman bir adım önde olmak.

Vizyonumuz

Çalışanlarımızı sürekli eğiterek, mesleğimizin ve çağın gerektirdiği yenilikleri uygulamada öncü olmaya çalışmak.

Değerlerimiz

HİZMETLERİMİZ

MİMARİ

YTD Mimarlık, Mimari - İç Mimari - Statik - Mekanik Tesisat projelendirme, 3 Boyutlu tasarım görselleştirme, uygulama ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

MÜŞAVİRLİK

YTD Mimarlık, çalışılmaya başlanan projenin konsept aşamasından ele alarak, anahtar teslimine kadar tüm süreçleri takip ederek sizlere hizmet sunmayı amaçlar.

İNŞAAT

Profesyonel teknik kadrolarıyla beraber birçok farklı projede tercih edilen, deneyim ve tecrübesiyle kredibilitesini perçinlemiş bir şirkettir.